Джеймс Хардън и Пол Джордж комбинираха за 66 точки, докато

...

НБА Плейофи: Клипърс оцеляха при епичното завръщане на Далас, Ню Йорк Никс преднина на Сиксърс

Джеймс Хардън и Пол Джордж комбинираха за 66 точки, до момента в който Лос Анджелис Клипърс оцеляха в епичното завръщане на Далас, с цел да изравнят своята серия от плейофи в НБА, както Ню Йорк взе преднина с 3-1 пред Филаделфия с помощта на 47-те точки на Джейлън Брънсън.

Клипърс приключиха най-хубавата си серия от седем първи кръг на Западната конференция при 2-2 с успех със 116-111 в Далас, само че не и преди Мавс да изтрият пасив от 31 точки при вълнуващо завръщане в неделя.

Джордж вкара 26 от своите 33 точки през първото полувреме, с цел да помогне на Клипърс да изградят огромната си преднина макар насилствената травма неявяване на Кауай Леонард.

Хардън вкара 15 от своите 33 в четвъртата четвърт, когато Далас – воден от звездното дуо Кайри Ървинг и Лука Дончич – заплаши да изравни най-голямата победа за завръщане в историята на плейофите на НБА.

Ървинг вкара 40 точки за Далас, в това число пробив в тапите с 2:14 минути игра, което даде на Мавс първата им предн...