ДЕНВЪР (AP) — Кайл Харисън отбеляза седем гола ининга, а

...

Харисън записа 7 гола без гол, Сан Франциско преодоля 4 мача с победа с 5-0 над Колорадо

ДЕНВЪР (AP) — Кайл Харисън означи седем гола ининга, а Сан Франциско Джайънтс означи четири ръна в решаващия четвърти ининг макар че измъкна единствено две топки от вътрешното поле при успеха с 5-0 над Колорадо във вторник.

Харисън (3-1) даде четири попадения, всичките единични, и означи две. Той се отхвърли от едно тичане в последните си 18 ининга, макар че това беше първото му решение в този сектор. Той извървя два пъти и употребява единствено 86 подавания.

Джайънтс, които се сблъскаха с четири мача, прекратиха поредност от 11 мача, отбелязвайки не повече от четири ръна в един мач, ден след мениджъра Боб Мелвин организира среща след мача след загуба с 6-1 от Филаделфия.

LaMonte Wade Jr. имаше два ръна сингъл, с цел да овладее четири ръна на Джайънтс в четвъртия ининг и отиде три пъти, подобрявайки своето -базов % до.485.

Скалистите планини получиха единствено двама бегачи до втора база и изгубиха три следващи и осем от последните си девет, падайки до 8-27 и удължавай...