ДЪРАМ, Северна Каролина (AP) — Джаред Маккейн вкара 14 от

...

Маккейн пренася Дюк № 22 зад Шарлът, докато Сините дяволи спират плъзгането в 2 мача

ДЪРАМ, Северна Каролина (AP) — Джаред Маккейн вкара 14 от най-високите си за сезона 21 точки през първото полувреме, а Дюк № 22 се завъртя още веднъж след две загуби и едноседмично спиране, побеждавайки Шарлът с 80-56 в събота.

Маккейн, нов гард, направи три тройки. Джереми Роуч добави 18 точки, резервата Джейлън Блейкс имаше 15 точки, а Марк Мичъл вкара 12 за Сините дяволи (6-3).

Дюк пропусна гостуванията на Арканзас и Джорджия Тех след последната си победа през ноември. 24.

Луси Патерсън имаше 14 точки и Ник Грейвс вкара всяка от своите 10 точки през второто полувреме, само че Шарлът (5-4) претърпя най-неравностойното си проваляне под управлението на треньора от първата година Арън Фиърн.

49ers понижиха дупката от 25 точки до 55-44, преди да изкарат повече от осем минути без гол от игра, позволявайки на Сините дяволи да възстановят запаса си от 20 точки.

Дюк игра без титулярния пойнтгард Тайрис Проктър, който получи конту...