БЕРЛИН (AP) — Германският нападател Дениз Ундав отбеляза в добавеното

...

Германският нападател Ундав спаси равенството 3-3 за Щутгарт с Хайденхайм в Бундеслигата

БЕРЛИН (AP) — Германският нападател Дениз Ундав означи в добавеното време, с цел да избави равенството 3-3 за Щутгарт, който е на трето място против Хайденхайм в Бундеслигата в неделя, запазвайки поредицата от седем мача без загуба на тима след трагичен край.

Автогол на вратаря на Щутгарт Александър Нюбел и два късни бързи попадения на Тим Клейндиенст донесоха на гостите късен 3- 2 поведе, след което нападателят на Хайденхайм Никола Доведан получи пряк червен картон за предизвикателство против Максимилиан Мителщед в шестата минута на добавеното време.

Треньорът на Хайденхайм Франк Шмид получи жълт картон за митингите си, преди Мителщед да изпрати дълга топка напред, с цел да може Undav да поеме с тил към задачата. Ундав се изплъзна на двама бранители, когато се обърна и вкара в далечния ъгъл за изравнителния гол на Щутгарт в осмата минута на добавеното време.

Щутгарт смяташе, че е направил страховит старт със Серху Гираси, който стреля в левия дирек след бързо пре...