БЪФАЛО, Ню Йорк (AP) — Джоел Хофер спря 33 изстрела,

...

Хофер спря 33 изстрела, съседите отбелязаха 2 при победата на Сейнт Луис Блус с 3-1 над Бъфало Сейбърс

БЪФАЛО, Ню Йорк (AP) — Джоел Хофер спря 33 изстрела, Джейк Нейгорс означи два пъти и Сейнт Луис Блус се завърнаха от празничната си седмица с победа с 3-1 над Бъфало Сейбърс в събота.

Джордан Киру вкара зелената светлина 4 1/2 минути след втория интервал и сините отпаднаха след Загуба с 1-0 от Кълъмбъс на 30 януари, извоювани шестата им от седем срещи.

Кайл Окпосо бе приет за единствения гол на Бъфало, откакто беше последният състезател на Сейбърс, който докосна шайбата, преди бранителят на Блус Матю Кесел да засече опита си за изчистване от скейта на съотборника си Оскар Сундквист и в мрежата.

Ukko-Pekka Luukkonen спря 23 изстрела и падна до 6-5 в последните си 11 старта, макар че позволи 19 гола през този интервал. Бъфало загуби две следващи и означи два гола, откогато се завърна от почивката си със загубата с 1-2 вкъщи от Далас във вторник.

Kyrou означи своя 15-и гол за сезона 4:32 във втория интервал и 3:41 откакто Okposo изравни мача. Голът пристигна сл...